Помилка 651 - Подключение через WAN Miniport (PPPoE) - це помилка підключення, що виникає при спробі запустити високошвидкісне підключення на ОС Windows 7 та Windows 8 для підключення комп'ютера до Інтернет по протоколу PPPoE. В попередніх версіях Windows аналогом помилки 651 були помилка 678 в Windows XP та помилка 815 в Windows Vista.

Дуже часто, при виникненні цієї помилки, користувачі одразу пориваються перевстановити Windows для усунення помилки 651. Але в більшості випадків це не допомогає, оскільки найчастіше поява цієї помилки означає проблеми з обладнанням доступу до Інтернет. Проблеми при цьому можуть бути як на обладнанні абонента - модемі, маршрутизаторі чи оптичному ONT-терминалі, так і в мережі провайдера.

Найчастіші причини виникнення помилки 651 та способи їх усунення:

1. Комп`ютер підключений до сторонньої мережі через другу мережеву плату.

Часто буває, що у користувачів може бути підключена домашня локальная мережа чи кабель від іншого провайдера у другу мережеву плату. При цьому, з першим підключенням можуть виникнути проблеми. Якжо у Вас одна мережева плата на комп'ютері - йдемо до наступного кроку.

В іншому випадку - пробуємо відключити другу мережеву карту. Для цього відкриваємо Центр управления сетями и общим доступомИзменение параметров адаптера та відключаємо її. Доречі, для профілактики, вимкніть та ввімкніть знову і перше підключення до локальної мережі. Не допомогло? Йдемо далі.

2. Високошвидкісне підключення заблоковане антивірусом або фаєрволом.

Дійсно, може бути і так. При цьому не обов'язково чи є на Вашому комп'ютері віруси (хоча, перевірити його антивірусною програмою не завадить). Причин такого блокування може бути безліч і ми не станемо їх конкретизувати. Просто для перевірки повністю вимикаємо систему безпеки - антивирус, фаєрвол, Брандмауэр Windows. Проблема не вирішена? Переходимо до кроку 3.

3. Збій налаштувань маршрутизатора чи модему, пошкодження кабелю у кімнаті.

Якщо у Вас встановлений модем, маршрутизатор чи оптичний ONT-термінал, то варто перевірити налаштування обладнання. Для цього зайдіть до веб-інтерфейсу маршрутизатора (http://192.168.1.1 або http://192.168.0.1, в залежності від фірми-виробника) і перейдіть до розділу Internet або WAN.

Примітка:

1) Для того, щоб запустити високошвидкісне підключення з комп'ютера, треба налаштувати Ваш модем, маршрутизатор чи оптичний ONT-термінал в режимі прозорого моста - Bridge. В тому разі, якщо пристрій налаштований у режимі маршрутизатора, запускати підключення на комп'ютері не має сенсу, оскільки маршрутизатор його не пропустить і у Вас постійно виникатиме помилка 651.

2) Обов'язково спробуйте відключити LAN-кабель від мережевої плати комп'ютера і під'єднати його знову, щоб відкинути проблеми з поганим контактом.

4. Проблеми з боку провайдера.

Для того, щоб відкинути цей варіант - подайте заявку до служби технічної підтримки свого провайдера. Вам перевірять кабельну лінію і порт на обладнанні широкосмугового доступу. Якщо проблеми з боку провайдера відсутні - Вам про це повідомлять.

Якщо жоден із запропонованих кроків Вам не допоміг - скоріше за все Вам доведеться встановлювати заново операційну систему Windows. Проте, з практичної точки зору, в переважній більшості випадків вищенаведені поради мають допомогти усунути помилку 651 підключення до мережі Інтернет.


Помилка 678 виникає в операційних системах Windows XP, Vista, Windows 7 при спробі підключення до Інтернет з використанням PPPoE протоколу за допомогою Bridge. Помилка 678 свідчить про те, що неможливо здійснити підключення через те, що не відповідає сервер доступу Вашого провайдера.

Можливі причини:

  1. Помилка часто виникає якщо у Вас не встановлені, або встановлені застарілі, або встановлені несумісні драйвери мережевої плати.

  2. Несправна або неправильно налаштована мережева плата комп'ютера.

  3. Несправний (поганий контакт) кабель Ethernet.

  4. Антивірус або фаєрвол блокують підключення до мережі.

  5. Шкідливі програми блокують з'єднання.

  6. Проблеми з боку провайдера.

Можливі варіанти усунення:

  1. Перевірте контакт кабелю Ethernet. Переконайтеся що кабель справний. Спробуйте замінити кабель свідомо справним.

  2. Натисніть по іконці Компьютер правою клавішею миші і виберіть пункт Управление. У лівому стовпчику вікна, що відкриється, виберіть пункт Диспетчер устройств. В правому стовпчику вікна буде відображено список пристроїв Вашого комп'ютера. Натисніть на значку «+», що зліва у рядку Сетевые адаптеры. Натисніть правою клавішею миші на кожному з адаптерів і виберіть пункт контекстного меню Отключить устройство. Потім виконайте ті ж дії і виберіть пункт контекстного меню Задействовать (включити).

  3. У цьому ж вікні Диспетчер устройств подивіться уважно, чи не позначені які-небудь адаптери знаком оклику або знаком питання. Наявність знака питання або знака оклику на назві адаптера, свідчить про те, що драйвери адаптера не встановлені, встановлені не правильно, або пристрій працює неправильно.

  4. Іноді помилка може бути викликана фізичною несправністю мережевої плати комп'ютера. Для усунення несправності, необхідно в слот розширення PCI материнської плати комп'ютера вставити свідомо справну мережеву плату, встановити для неї драйвери, що йдуть в комплекті, і відключити в BIOS комп'ютера або у вікні Диспетчер устройств імовірно несправну мережеву плату, після чого спробувати підключитися знову.

  5. Вимкніть на деякий час антивірус і фаєрвол і спробуйте знову виконати підключення.

  6. Скачайте за допомогою комп'ютера, що має доступ до Інтернет, свіже антивірусне ПЗ. Можна використовувати одноразові утиліти, такі як: AVZ, CureIt!, Antimalware Bytes, Kaspersky Virus Removal Tool. Перевірте комп'ютер на шкідливе ПЗ (даний пункт ніколи не зайвий).

  7. Зверніться до служби технічної підтримки свого провайдера. Можливо проблема з його боку і фахівцям про це ще невідомо.

  8. Якщо вищенаведені рекомендації Вам не допомогли, або Вам не зрозумілий сенс сказаного, слід звернутися до більш досвідчених користувачів ПК, або до фахівців по ремонту ПК.

Пам'ятайте що всі роботи з заміною деталей ПК необхідно проводити при відключеному живленні. Неправильне поводження з компонентами ПК + ваша недосвідченість або недбалість = вихід ПК з ладу.